Polki uległy reprezentantkom Danii (VIDEO)

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Nasze społeczności

My na Pinterest

The crew of ORP on e...
Action anti-smog in...
Can you cut a tree w...
Responsibility for s...
Green production lin...
Natural Energy Fund...
How to increase safe...
Public holidays in D...
Public holidays in A...
Public holidays in G...
More Pins »

Video

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Posted by

Polki uległy reprezentantkom Danii (VIDEO)

Reprezentacja Polski zajęła 4 miejsce w zakończonych w niedzielę 21. Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej Kobiet. Mimo że w walce o brązowy medal Polki uległy reprezentantkom Danii, to niewątpliwie ta lokata jest sporym sukcesem w debiucie zespołu Kima Rasmussena w mistrzostwach świata.

 

W ostatnim meczu turnieju Polki prowadziły z Dunkami w pierwszej połowie pięcioma bramkami, jednak ostatecznie przegrały 26:30. Po meczu nie mogły ukryć łez rozczarowania. – Jest nam bardzo przykro, bardzo chciałyśmy dziś zwyciężyć, pracowałyśmy na to bardzo ciężko, jest nam ogromnie trudno pogodzić się z tą porażką – powiedziała rozgrywająca Iwona Niedźwiedź.

 

Trener naszych rywalek, Jan Pytlick, nie krył jednak uznania dla wyczynu biało-czerwonych. – Polska to znakomita drużyna, widać pracę wykonaną przez trenera Rasmussena, przez ostatnie dwa lata poczyniliście ogromne postępy.

 

Fot: sxc.hu
Źródło: materiały pochodzą ze strony Ministerstwa Sportu i Turystyki (msport.gov.pl)

0 0 54 31 grudnia, 2013 News, Sport Grudzień 31, 2013

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w duńskich realiach. Gdy przybyliśmy do Danii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Dania. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Kopenhagi i całej Danii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Danii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaDania.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.