Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Video

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Zdrowe warunki życia w Danii
Posted by

Zdrowe warunki życia w Danii

Długoterminowa polityka inwestowania w czyste powietrze

1 marca odbyła się w Ambasadzie Danii dyskusja pt. „Efektywność energetyczna w budynkach – długoterminowa polityka inwestowania w czyste powietrze i zdrowe warunki życia”. Spotkanie zostało zorganizowane przez Ambasadę Danii we współpracy z Instytutem Ekonomii Środowiska w ramach inicjatywy Efektywna Polska oraz projektu ambasady zatytułowanego SMART LIVING.

Polscy i duńscy eksperci rozmawiali przy okrągłym stole o redukcji konsumpcji energii poprzez poprawę efektywności energetycznej w budynkach. Spotkanie było doskonałą okazją do podzielenia się duńskimi doświadczeniami w zakresie budowania długofalowej polityki efektywności energetycznej.

W dyskusji wzięli udział Przedstawiciele Ministerstwa Energii i Klimatu z Danii, reprezentacja miasta Kopenhaga oraz przedstawiciele Ministerstwa Ochrony Środowiska, Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Narodowej Agencji Poszanowania Energii, Krajowej Agencji Poszanowania Energii i Krakowskiego Alarmu Smogowego.

 

Źródło: Ambasada Danii w Polsce (polen.um.dk)
Fot: polen.um.dk

1 0 298 08 marca, 2017 Ekologia, News, Wydarzenia, Zdrowie 8 marca, 2017

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

Reklama

My na Twitterze

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w duńskich realiach. Gdy przybyliśmy do Danii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Dania. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Kopenhagi i całej Danii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Danii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaDania.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.