Tunel Fehmarnbelt - informacja dla podwykonawców

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Popularne Newsy

Nasze społeczności

My na Pinterest

The crew of ORP on e...
Action anti-smog in...
Can you cut a tree w...
Responsibility for s...
Green production lin...
Natural Energy Fund...
How to increase safe...
Public holidays in D...
Public holidays in A...
Public holidays in G...
More Pins »

Video

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Posted by

Tunel Fehmarnbelt – informacja dla podwykonawców

Tunel Fehmarnbelt – budowa pod  cieśniną Fehmarn

Firmy, które chcą być podwykonawcami przy budowie tunelu pod cieśniną Fehmarn mogą bez żadnych opłat zaprezentować swoje przedsiębiorstwa i przedstawić swoje oferty na specjalnie w tym celu otworzonej przez Femern A/S nowej stronie internetowej – www.markedsportal.femern.com. Strona funkcjonuje jako „miejsce sprzedaży” i umożliwia szybki oraz skuteczny kontakt pomiędzy głównymi wykonawcami i podwykonawcami.

Dziewięć międzynarodowych konsorcjów jest w trakcie przygotowywania ofert na budowę tunelu i poszukiwania podwykonawców. Szacuje się, że kontrakty na budowę tunelu będą miały ogólną wartość około 30 mld DKK, z czego jedna trzecia może być przekazana w postaci umów o podwykonawstwo.

W marcu br. odbyły się spotkania informacyjne na terenie Danii z przedsiębiorcami, którzy chcą być podwykonawcami przy budowie tunelu.  Od 5-8 maja 2014 roku Femern A/S and Femern Belt Development we współpracy z partnerami niemieckimi zorganizuje cztery podobne spotkania w północnej części Niemiec.

Źródło: materiały pochodzą ze strony Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Kopenhadze (copenhagen.trade.gov.pl) oraz www.femern.com
Fot:sxc.hu

Polecamy artykuły:

Budownictwo energooszczędne w Polsce
Jest praca przy budowie tunelu Fehmarnbelt
– Przewidziane inwestycje na 2014 rok
– Współpraca polsko-duńska

1 0 44 01 kwietnia, 2014 Biznes, News Kwiecień 1, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w duńskich realiach. Gdy przybyliśmy do Danii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Dania. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Kopenhagi i całej Danii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Danii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaDania.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.