Tunel Fehmarnbelt - dni otwarte

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

No related posts were found

Reklama

Popularne Newsy

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Video

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Tunel Fehmarnbelt – dni otwarte
Posted by

Tunel Fehmarnbelt – dni otwarte

Dni otwarte tunelu Fehmarnbelt, Hamburg 2016

Trzydniowa impreza dotycząca budowy tunelu Fehmarnbelt odbędzie się w dniach 20-22 września 2016 r. w HafenCity w Hamburgu. Impreza jest przygotowana z myślą o umożliwieniu zainteresowanym stronom wymianę doświadczeń, omówieniu najważniejszych problemów i dalszą współpracę.

Bezpłatna rejestracja: https://www.netigate.se/a/s.aspx?s=276538X57985447X11989

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów, skontaktuj się: registration@fehmarnbeltdays.com

Więcej szczegółowych informacji zob.: http://fehmarnbeltdays.com/

 

Źródło: Portal Promocji Eksportu (denmark.trade.gov.pl)
Fot: własność redakcji

2 0 303 27 lipca, 2016 Europa, Kalendarium, News, Turystyka, Wydarzenia 27 lipca, 2016

Dodaj komentarz

Reklama

Pogoda

Przelicz waluty

Reklama

My na Twitterze

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w duńskich realiach. Gdy przybyliśmy do Danii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Dania. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Kopenhagi i całej Danii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Danii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaDania.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.