Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Popularne Newsy

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Video

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Targi Mody w Kopenhadze
Posted by

Targi Mody w Kopenhadze

Kopenhaskie Międzynarodowe Targi Mody w Kopenhadze – CIFF 2017

W dniach 1-3 lutego 2017 roku WPHI Kopenhaga organizuje własne stoisko informacyjno-promocyjne na Kopenhaskich Międzynarodowych Targach Mody CIFF w Kopenhadze. Celem przedsięwzięcia jest promocja polskiej branży odzieżowej oraz wsparcie polskich firm w nawiązaniu kontaktów biznesowych z odbiorcami z Danii, ze Skandynawii i ze świata.

Zainteresowani polscy przedsiębiorcy mogą przesłać na własny koszt na adres WPHI Kopenhaga materiały promocyjne (broszury, ulotki, foldery, katalogi itp.), które będą prezentowane na naszym stoisku.

Więcej informacji u koordynatora projektu:
Anna Suchenek, Kierownik WPHI
e-mail: cph6@trade.gov.pl lub tel. +45 39 48 12 00

Adres do wysyłki materiałów:
Trade and Investment Promotion Section
Embassy of the Republic of Poland
Ryvangs Alle 46
2900 Hellerup
Denmark

 

Źródło: Portal Promocji Eksportu (denmark.trade.gov.pl)
Fot: denmark.trade.gov.pl

1 0 154 18 stycznia, 2017 Dania, Kalendarium, Kultura i sztuka, News, Wydarzenia Styczeń 18, 2017

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w duńskich realiach. Gdy przybyliśmy do Danii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Dania. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Kopenhagi i całej Danii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Danii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaDania.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.