Spotkanie TRIO w Kopenhadze

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Nasze społeczności

My na Pinterest

The crew of ORP on e...
Action anti-smog in...
Can you cut a tree w...
Responsibility for s...
Green production lin...
Natural Energy Fund...
How to increase safe...
Public holidays in D...
Public holidays in A...
Public holidays in G...
More Pins »

Video

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Spotkanie TRIO w Kopenhadze
Posted by

Spotkanie TRIO w Kopenhadze

Deszczowa Kopenhaga była miejscem kolejnego spotkania TRIO. Na zaproszenie duńskiego Ministerstwa Kultury w dniach 4-5 kwietnia odbyły się rozmowy przedstawicieli Polski, Danii i Cypru. Tym razem w spotkaniu nie uczestniczyli przedstawiciele Sekretariatu Rady, ani Komisji Europejskiej.

Rozmowy skupiły się na kontynuowaniu dyskusji na temat priorytetów oraz sposobu ich realizacji. Państwa TRIO jeszcze raz potwierdziły wspólne obszary zainteresowań.

W efekcie przeprowadzonych dotychczas spotkań, można wskazać na następujące wspólne priorytety:
• integralność w sporcie,
• ekonomiczny wymiar sportu,
• społeczna rola sportu.

Ponadto, przedstawiciele Polski, Danii i Cypru kolejno przedstawili program swojego 6-miesięcznego przewodnictwa w Radzie. Partnerzy zgodzili się także, iż konieczne są dalsze prace nad szczegółowym programem TRIO Prezydencji.

Fot: sxc.hu
Źródło: materiały pochodzą ze strony Ministerstwa Sportu i Turystyki (msport.gov.pl)

0 0 59 14 kwietnia, 2011 News, Sport Kwiecień 14, 2011

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w duńskich realiach. Gdy przybyliśmy do Danii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Dania. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Kopenhagi i całej Danii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Danii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaDania.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.