Pakiety edukacyjne dla dzieci cudzoziemców

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Popularne Newsy

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Video

Reklama

My na Facebooku

Posts by Category: Edukacja

Studenci wyjeżdżają z Polski do Danii
Posted by
22 kwietnia

Studenci wyjeżdżają z Polski do Danii

Studenci wyjeżdżają z Polski   Emigracja polskich studentów jest coraz powszechniejszym zjawiskiem. Młodzi ludzie wyjeżdżają, by zdobywać wiedzę i mieć lepszy start na przyszłość. Polskie uczelnie muszą mieć s
2 0 352 22 kwietnia, 2016 Edukacja, News more
Nauka j. polskiego dla dzieci w Danii
Posted by
06 maja

Nauka j. polskiego dla dzieci w Danii

Nauka j.polskiego dla dzieci w ramach duńskiego systemu edukacji – zapisy na rok szkolny 2015/2016   Informujemy, że w ramach szkoły duńskiej (klasy børnehaveklasse 0 – 10) możliwa jest nauka...
2 0 426 06 maja, 2015 Edukacja, News more
System szkolnictwa w Danii
Posted by
22 lutego

System szkolnictwa w Danii

Według badań OECD, duński system szkolnictwa jest najlepszy. Uczniowie mają zapewnioną darmową naukę, podręczniki i transport do szkoły. Ponadto studenci mają możliwość otrzymywania stypendiów w wysokości od 2 d 4..
4 1 198 22 lutego, 2010 Edukacja, Przewodnik more

Reklama

Pogoda

Przelicz waluty

Reklama

My na Twitterze

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w duńskich realiach. Gdy przybyliśmy do Danii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Dania. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Kopenhagi i całej Danii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Danii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaDania.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.