Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Popularne Newsy

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Video

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Polska oferta na Targach Building Green
Posted by

Polska oferta na Targach Building Green

Polska oferta na Targach Building Green przyciągnęła uwagę Duńczyków

Polskie firmy Izodom, Fakro, Solcraft i Box House wzięły udział w największym wydarzeniu handlowym Danii promującym zrównoważone budownictwo.

Polskie firmy Izodom, Fakro, Solcraft i Box House wzięły udział w największym wydarzeniu handlowym Danii, którego celem jest promowanie zrównoważonego i energetycznie efektywnego budownictwa oraz innowacyjnych wyrobów i technologii budowlanych. Polska ma się czym pochwalić i nasza ekspertyza cieszy się światowym uznaniem  – powiedziała Ambasador Henryka Mościcka-Dendys podczas zwiedzania polskiego stoiska.

Doroczna impreza Building Green stwarza szansę na nawiązanie współpracy i znalezienia nowych partnerów biznesowych na rynku duńskim. Cieszy się bardzo duża popularnością wśród wystawców, zamawiających oraz ekspertów, a w wydarzeniu biorą udział czołowi gracze na rynku duńskim. W trakcie targów odbywają się m.in. spotkania biznesowe, B2B wystawców, firm, badaczy i wszystkich podmiotów zainteresowanych budownictwem energooszczędnym. Dwudniowej imprezie towarzyszy wiele seminariów i konferencji, które stwarzają doskonałą sposobność do wymiany poglądów, poznania rynku duńskiego oraz najnowszych rozwiązań w tej dziedzinie.

W wydarzeniu, zorganizowanym w dniach 2-3 listopada, wzięło udział ok. 130 wystawców z branży budowlanej. Co roku Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kopenhadze organizuje dla polskich firm stoisko wystawiennicze, dzięki którym mogą one promować swoje produkty i łatwiej wejść na rynek duński.

 

Źródło: Ambasada RP w Kopenhadze (kopenhaga.msz.gov.pl)
Fot: Targi Building Green – Ambasada RP (kopenhaga.msz.gov.pl)

1 0 265 07 listopada, 2016 Biznes, Ekologia, News, Wydarzenia 7 listopada, 2016

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

Reklama

My na Twitterze

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w duńskich realiach. Gdy przybyliśmy do Danii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Dania. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Kopenhagi i całej Danii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Danii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaDania.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.