Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Popularne Newsy

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Video

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Polska moda w Danii
Posted by

Polska moda w Danii

Polska moda podbija Kopenhagę

Polscy projektanci kolejny raz pokazali swoje ubiory na Copenhagen International Fashion Fair.

Polskie projektantki, m.in. Outfit Studio oraz Ewa Zwolińska zaprezentowały swoje projekty duńskiej publiczności podczas prestiżowych targów Copenhagen International Fashion Fair (CIFF), towarzyszących Copenhagen Fashion Week, odbywającemu się w dniach 31 stycznia – 3 lutego br. Polskie stoisko przyciągało uwagę nowatorskimi projektami, ciekawą stylistyką i wysoką jakością produktów szytych w Polsce. Ambasador Henryka Mościcka-Dendys otwierając polskie stoisko podkreśliła, że „odzież, którą oferują duńskim klientom polskie firmy obecne na kopenhaskich targach mody, szyta jest w Polsce z najwyższej jakości ekologicznych tkanin z uwzględnieniem wysokich standardów etycznych w procesie produkcji. Mam nadzieję, że doskonała jakość polskich produktów podbije serca Duńczyków także w obszarze mody!”

Międzynarodowe targi mody w Kopenhadze są wydarzeniem cyklicznym, odbywającym się dwa razy w roku i gromadzącym najważniejszych projektantów i producentów odzieży. Polskie firmy tradycyjnie biorą w nich udział prezentując swoje produkty.

 

Źródło: Ambasada RP w Kopenhadze (kopenhaga.msz.gov.pl)
Fot: Polska moda na CIFF – Ambasada RP (kopenhaga.msz.gov.pl)

1 0 222 06 lutego, 2017 Kultura i sztuka, News, Wydarzenia Luty 6, 2017

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w duńskich realiach. Gdy przybyliśmy do Danii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Dania. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Kopenhagi i całej Danii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Danii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaDania.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.