Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Popularne Newsy

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Video

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Polonia dla Polonii – spotkanie
Posted by

Polonia dla Polonii – spotkanie

Spotkanie szkoleniowe „Polonia dla Polonii”

Zapraszamy do udziału w spotkaniu szkoleniowym dla osób zainteresowanych prowadzeniem działalności polonijnej lub też już prowadzących taką działalność w stowarzyszeniach, związkach czy klubach polskich w Danii.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu szkoleniowym, organizowanym przez Ambasadę RP w Kopenhadze, dla osób zainteresowanych prowadzeniem działalności polonijnej lub też prowadzących taką działalność w stowarzyszeniach, związkach czy klubach polskich w Danii.

Spotkanie odbędzie się 1 kwietnia 2017 r. (sobota) w godzinach 11:00-15:30 w Kopenhadze.

Polonia dla Polonii” to spotkanie, którego celem jest wymiana doświadczeń między działaczami i organizacjami polonijnymi działającymi w Danii. Spotkanie będzie jednocześnie okazją do zaprezentowania swej działalności przez uczestników, a także do zapoznania grup zorganizowanych Polaków. Zaproszenie do współpracy przy organizacji wydarzenia przyjął m.in. Związek Polski w Aalborgu oraz młode Polki, które prowadzą działalność kulturalną i zawodową w Kopenhadze. Dzięki ich zaangażowaniu, w ramach szkolenia przedstawione będą trzy prezentacje:

1. Doświadczenia w pozyskiwaniu środków na działalność związkową,
2. Budowanie stron internetowych dla organizacji polonijnych,
3. Media społecznościowe dla organizacji polonijnych.

Dokładny program oraz informacja o miejscu spotkania zostanie przesłana do osób, które wyrażą chęć udziału.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email: kopenhaga.amb.wk@msz.gov.pl do dnia 30 marca 2017 r.

 

Źródło: Ambasada RP w Kopenhadze (kopenhaga.msz.gov.pl)
Fot: własność redakcji

2 0 145 27 marca, 2017 Kultura i sztuka, Nauka i badania, News, Wydarzenia Marzec 27, 2017

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w duńskich realiach. Gdy przybyliśmy do Danii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Dania. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Kopenhagi i całej Danii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Danii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaDania.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.