Polki w pracy, biznesowy look latem

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Popularne Newsy

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Video

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Polki w pracy, biznesowy look latem
Posted by

Polki w pracy, biznesowy look latem

Biznesowy look latem. Na co możemy sobie pozwolić?

 

W branży biznesowej nie każda kobieta może pozwolić sobie na nieformalny i luźny strój podczas godzin pracy. Są takie zawody, branże i zajmowane stanowiska, które bez względu na pogodę i temperaturę wymuszają na nas formalny biznesowy look. Taki biznesowy look latem nabiera zdecydowanie nowego znaczenia. Mimo tego, że za oknem gorąco w pracy trzeba zachować obowiązujące normy. Całe szczęście, że istnieją triki dzięki którym możemy zachować etykietę i ubrać się nieco lżej. Są to proste zasady o jakich warto pamiętać by uniknąć wpadek i nie zostać osądzonym o brak znajomości biznesowego savoir vivre’u.

– Jeżeli chodzi o letni dress code to przede wszystkim operujemy jasnymi barwami, unikamy dużych wzorów. Uspokajamy garderobę. Sezon letni jest takim trudnym sezonem, kiedy musimy sobie poradzić z wyborem ubioru stosownego do okoliczności, a jednocześnie czuć się dobrze – mówi Justyna Moraczewska, szefowa działu mody COSMOPOLITAN/Pretty One.

Najlepszymi materiałami na lato są tkaniny naturalne z domieszką sztucznych włókien. Dzięki takiemu połączeniu materiały mimo ruchu nie gną się tak bardzo jak na przykład len, czy stu procentowa bawełna. Kolory pozostają klasyczne biele i czernie. Warto jednak wprowadzić do ubioru nowe lekkie i typowo letnie kolory takie jak delikatne beże i barwy pastelowe. Dodanie ich do biznesowego looku to ciekawy pomysł na rozświetlenie naszych stylizacji.

– Letni look uzupełniamy dodatkami, dobieramy je w sposób minimalistyczny. Mniej znaczy więcej jeżeli chodzi o dress code biurowy. Warto to zapamiętać, ze biżuteria powinna być delikatna. Stawiajmy w biurze na klasykę – dodaje Justyna Moraczewska.

 

Źródło: Agencja Informacyjna Newsrm TV – newsrm.tv
Fot: newsrm.tv

2 0 366 10 czerwca, 2016 Biznes, News Czerwiec 10, 2016

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

Reklama

My na Twitterze

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w duńskich realiach. Gdy przybyliśmy do Danii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Dania. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Kopenhagi i całej Danii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Danii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaDania.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.