Polacy i pożyczki społecznościowe

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Popularne Newsy

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Video

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Polacy i pożyczki społecznościowe
Posted by

Polacy i pożyczki społecznościowe

Masz nadmiar pieniędzy? Zacznij pożyczać innym

Jeden ma pieniądze, inny ich potrzebuje. Dzięki pożyczce społecznościowej skorzystają obaj: pierwszy zainwestuje swoje środki, drugi otrzyma wsparcie materialne. Wszytko odbędzie się przez internet i bez pośrednictwa tradycyjnych instytucji finansowych.

Gdy potrzebujemy pożyczki, możemy zamieścić wniosek o nią w portalu pożyczek społecznościowych. Określamy, jaką kwotę chcemy pożyczyć, na jaki okres oraz na ile procent. Teraz wystarczy poczekać, aż zgłosi się do nas osoba, która będzie chciała nam pomóc, a przy tym zarobić – będziemy musieli oddać, oczywiście, więcej pieniędzy, niż dostaniemy.

A pożyczyć można już kilkadziesiąt złotych. Terminowe spłacanie zobowiązań daje możliwość pożyczania wyższych sum – nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wskaźnik spłacalności pożyczek społecznościowych jest wysoki, w wielu portalach wynosi ponad 90%.

„W uzyskaniu pożyczki pomaga potwierdzenie wiarygodności pożyczkobiorcy. Może on pozwolić sprawdzić np. swoją historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej, zatrudnienie czy też wysokość dochodów” – mówi serwisowi infoWire.pl Piotr Strzelecki z portalu pożyczek społecznościowych Finansowo.pl.

Pożyczki społecznościowe w Polsce funkcjonują od 2008 r. Mimo to nie cieszą się jeszcze dużym zainteresowaniem, choć z roku na rok jest ono coraz większe. Światowym liderem, jeśli chodzi o popularność tych usług, są Stany Zjednoczone, a europejskim – Wielka Brytania.

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com

2 0 306 24 czerwca, 2016 Biznes, News Czerwiec 24, 2016

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w duńskich realiach. Gdy przybyliśmy do Danii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Dania. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Kopenhagi i całej Danii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Danii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaDania.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.