Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Popularne Newsy

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Video

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Piotr Naimski z wizytą w Kopenhadze
Posted by

Piotr Naimski z wizytą w Kopenhadze

Pełnomocnik Rządu do spraw Strategicznej Infrastruktury Energetycznej Piotr Naimski z wizytą w Kopenhadze

Spotkanie z duńskim Ministrem Energii, Klimatu i Zasobów L. Ch. Lilleholtem celem wizyty Ministra P. Naimskiego w Kopenhadze.

Polityka energetyczna oraz współpraca polsko-duńska w zakresie rozwoju infrastruktury w regionie Morza Bałtyckiego były przedmiotem rozmów Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Piotra Naimskiego, Pełnomocnika Rządu ds. Strategicznej Infrastruktury Energetycznej z duńskim Ministrem Energii, Klimatu i Zasobów Larsem Christianem Lilleholtem w dniu 26 kwietnia br. w Kopenhadze. Ministrowie rozmawiali o projektach dot. rynku gazu, w tym o połączeniu Polski ze złożami gazu ziemnego na Norweskim Szelfie Kontynentalnym.

 

Źródło: Ambasada RP w Kopenhadze (kopenhaga.msz.gov.pl)
Fot: własność redakcji

9 0 187 02 maja, 2017 News, Polityka, Wydarzenia 2 maja, 2017

Dodaj komentarz

Reklama

Pogoda

Przelicz waluty

Reklama

My na Twitterze

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w duńskich realiach. Gdy przybyliśmy do Danii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Dania. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Kopenhagi i całej Danii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Danii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaDania.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.