Konkurs Piosenki Eurowizji w Danii

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Nasze społeczności

My na Pinterest

The crew of ORP on e...
Action anti-smog in...
Can you cut a tree w...
Responsibility for s...
Green production lin...
Natural Energy Fund...
How to increase safe...
Public holidays in D...
Public holidays in A...
Public holidays in G...
More Pins »

Video

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Posted by

Konkurs Piosenki Eurowizji w Danii

Konkurs Piosenki Eurowizji u najszczęśliwszych ludzi świata

Opracowany przez ONZ „World Happiness Report“ potwierdza: W Danii żyją najszczęśliwsi ludzie świata. Z kim zatem będziemy się lepiej bawić podczas Konkursu Piosenki Eurowizji niż z naszym północnym sąsiadem? Od 6 do 10 maja w stolicy Danii, Kopenhadze, zmierzy się około 40 talentów z całej Europy. Atmosferę konkursu podczas półfinału i finału można przeżyć na własnej skórze w strefie fanów pomiędzy placem ratuszowym a Nyhavn, w tak zwanej „wiosce Eurowizji”. Aby odbyć wycieczkę na tegoroczny konkurs Eurowizji można skorzystać z korzystnej oferty pięciodniowego biletu Scandlines. Przejazd promem w obie strony na trasach Puttgarden–Rødby lub Rostock–Gedser można zarezerwować już od 108,- euro. Bilet jest elastyczny i może być wykorzystany przez okres od 2 do 5 dni. Cena obejmuje zabranie na pokład pojazdu osobowego (do 6 metrów długości) oraz maksymalnie 9 osób. Przyjazd własnym samochodem i prom pozwolą fanom Eurowizji na swobodną podróż bez ograniczeń bagażowych, pełną mobilność pomiędzy wszystkimi punktami oraz korzystanie z tańszych noclegów również poza stolicą Danii.

Zaledwie 45 minut trwa podróż ze Scandlines na trasie Puttgarden–Rødby z Niemiec do Danii. Przejazd na trasie Rostock–Gedser zajmuje około 2 godzin. Z portów Scandlines do Kopenhagi można dotrzeć samochodem w 1 godzinę i 45 minut. Podróż tam z 5-dniowym biletem Scandlines można zaplanować codziennie oprócz poniedziałków i niedziel. Powrót może się odbyć w sobotę lub w niedzielę, dzięki temu 5-dniowy bilet pozwoli zaoszczędzić podróżnym 20 procent regularnej ceny biletu. Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem www.scandlines.pl.

Polecamy artykuły:

Eurowizja 2014 w Kopenhadze
Targi VISION w Kopenhadze
– Promy z Danii do Niemiec
– Co warto zobaczyć w Danii

1 0 5 24 marca, 2014 Kultura i sztuka, News, Wydarzenia Marzec 24, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w duńskich realiach. Gdy przybyliśmy do Danii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Dania. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Kopenhagi i całej Danii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Danii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaDania.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.