European Ceramic Context 2014

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Popularne Newsy

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Video

Reklama

Nasi fani na Facebooku

European Ceramic Context 2014
Posted by

European Ceramic Context 2014

Czworo artystów z Polski bierze udział w Europejskim Biennale Szkła i Ceramiki na duńskim Bornholmie.

W ramach biennale prezentowane są wystawy, odbywają się warsztaty, wykłady i seminaria. W tegorocznym programie European Ceramic Context znajdują się dwie wystawy konkursowe prezentujące prace profesjonalnych twórców oraz młodych artystów z 30 krajów europejskich. Polska kuratorka Dorota Miłkowska zdecydowała się przedstawić prace artystów związanych z wrocławską Akademią Sztuk Pięknych: Katarzyny Koczyńskiej-Kielan, Macieja Kasperskiego, Janiny Myronovej i Mateusza Grobelnego, którzy będą gośćmi biennale.

Organizatorami wystawy są: Bornholm Art Museum, The Royal Danish Academy, School of Design Bornholm oraz galeria Grønbechs Gård.
Ambasada RP w Kopenhadze wspiera udział polskich artystów w biennale.

EUROPEAN CERAMIC CONTEXT 2014
13.09-23.11.2014
Bornholm
http://www.europeanceramiccontext.com/

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Kopenhadze

fot: freeimages.com

1 0 99 23 września, 2014 Kultura i sztuka, News Wrzesień 23, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w duńskich realiach. Gdy przybyliśmy do Danii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Dania. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Kopenhagi i całej Danii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Danii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaDania.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.