EKOGALA w maju 2014

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Nasze społeczności

My na Pinterest

The crew of ORP on e...
Action anti-smog in...
Can you cut a tree w...
Responsibility for s...
Green production lin...
Natural Energy Fund...
How to increase safe...
Public holidays in D...
Public holidays in A...
Public holidays in G...
More Pins »

Video

Reklama

Nasi fani na Facebooku

EKOGALA w maju 2014
Posted by

EKOGALA w maju 2014

Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych EKOGALA

23 – 25 maja 2014 roku w Rzeszowskiej Hali „Podpromie” odbędzie się ósma edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych EKOGALA oraz Imprezy Towarzyszącej „Tradycyjne Smaki Podkarpackie”.

Prowadzone w Województwie Podkarpackim od szeregu lat działania ukierunkowane na rozwój rolnictwa ekologicznego sprawiły, że rzeszowskie Targi należą do największych tego typu imprez w Polsce i Europie Wschodniej. Podczas wydarzenia zapoznać się można z ofertą polskich i zagranicznych producentów żywności ekologicznej posiadających certyfikat zgodności gwarantujący ekologiczne podchodzenie wystawianych produktów, a wzrastająca systematycznie z roku na rok liczba wystawców świadczy o rosnącej popularności Targów.

Poważnym atutem jest fakt bezpłatnego udostępnienia powierzchni wystawienniczej wraz ze standardową zabudową, a zwiedzający mają zagwarantowany wolny wstęp na Targi.

W tym roku wzbogacamy ofertę Targów Imprezą Towarzyszącą, która ma na celu pokazanie dorobku Województwa Podkarpackiego w identyfikacji produktu tradycyjnego.

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące EKOGALI znajdują się na stronie internetowej poświęconej targom: www.ekogala.eu

Źródło: materiały pochodzą ze strony Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Kopenhadze (copenhagen.trade.gov.pl)
Fot: sxc.hu

Polecamy artykuły:

Budownictwo energooszczędne w Polsce
Zakończył się PreCOP
– Nadchodzące wydarzenia w Danii
– Ekologia w Danii

1 0 29 12 marca, 2014 Ekologia, Kalendarium, News, Polska, Wydarzenia Marzec 12, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w duńskich realiach. Gdy przybyliśmy do Danii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Dania. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Kopenhagi i całej Danii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Danii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaDania.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.