Dyżur konsularny w Aalborg

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Popularne Newsy

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Video

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Dyżur konsularny w Aalborg
Posted by

Dyżur konsularny w Aalborg

26 listopada 2016 roku (sobota) w godzinach od 10:00 do 15:30 odbędzie się w Aalborg dyżur konsularny.

Referat do Spraw Konsularnych Ambasady RP w Kopenhadze informuje, że 26 listopada 2016 roku (sobota) w godzinach od 10:00 do 15:30 odbędzie się w Aalborg dyżur konsularny.

Miejsce dyżuru:

Lokale konferencyjne 3 F, Hadsundvej 184, 9000 Aalborg.

Zgłoszenia prosimy kierować do: z przykrością informujemy, że nie ma już wolnych miejsc na dyżurze.

W trakcie dyżuru możliwe będzie:

– złożenie wniosku o paszport dla dziecka jak i osoby dorosłej

– zgłoszenie utraty dowodu osobistego

– zgłoszenie utraty paszportu

Informacje paszportowe, w sprawie dokumentów niezbędnych do przyjęcia wniosku, znajdują się na stronie internetowej Ambasady RP w Kopenhadze: http://www.kopenhaga.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/paszporty/

 

Źródło: Ambasada RP w Kopenhadze (kopenhaga.msz.gov.pl)
Fot: własność redakcji

2 0 85 23 listopada, 2016 Dania, Kalendarium, News, Prawo Listopad 23, 2016

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

Reklama

My na Twitterze

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w duńskich realiach. Gdy przybyliśmy do Danii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Dania. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Kopenhagi i całej Danii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Danii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaDania.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.