Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Popularne Newsy

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Video

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Dyżur konsularny w Aalborg
Posted by

Dyżur konsularny w Aalborg

Dyżur konsularny w Aalborg – 25 marca 2017 r.

Nie ma już wolnych miejsc na dyżurze konsularnym w Aalborgu w dniu 25 marca 2017 r. Z przykrością informujemy, że wszystkie miejsca na dyżurze konsularnym w Aalborgu, który odbędzie się w dniu 25 marca br., są już zajęte. Osobom, które zapisały się na dyżur przypominamy najważniejsze informacje:

Miejsce dyżuru:
Haraldslund Vand- og Kulturhus, Kastetvej 83, 9000 Aalborg

W trakcie dyżuru możliwe będzie:
· złożenie wniosku o paszport dla dziecka i osoby dorosłej
· zgłoszenie utraty dowodu osobistego
· zgłoszenie utraty dokumentu paszportowego

Informacje paszportowe, w sprawie dokumentów niezbędnych do przyjęcia wniosku, znajdują się na stronie internetowej Ambasady RP w Kopenhadze: http://www.kopenhaga.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/paszporty/

 

Źródło: Ambasada RP w Kopenhadze (http://kopenhaga.msz.gov.pl/)
Fot: własność redakcji

1 0 320 22 marca, 2017 Dania, Kalendarium, News, Prawo, Wydarzenia 22 marca, 2017

Dodaj komentarz

Reklama

Pogoda

Przelicz waluty

Reklama

My na Twitterze

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w duńskich realiach. Gdy przybyliśmy do Danii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Dania. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Kopenhagi i całej Danii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Danii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaDania.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.