Duńska firma Dan Cake w Polsce

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Popularne Newsy

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Video

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Duńska firma Dan Cake w Polsce
Posted by

Duńska firma Dan Cake w Polsce

Gigantyczny sukces duńskiej firmy Dan Cake w Polsce

 

Ponad dwukrotny wzrost zysków Dan Cake w 2014 r. w Polsce spowodował, iż firma planuje dalszą ekspansję i inwestycje na rynku polskim oraz w krajach sąsiadujących. We wspomnianym czasie przychody firmy wzrosły z 80 mln DKK do 721 mln DKK, z czego największy wzrost przypada właśnie na Polskę.

Dyrektor zarządzający firmy Klaus Eskildsen podkreślił: „zbudowaliśmy dużą halę produkcyjną oraz rozbudowaliśmy magazyn wyrobów gotowych. Teraz planujemy dalszy rozwój i wzmocnienie pozycji w Polsce, a także wkroczenie do innych krajów, tj. m.in. Czech, Bułgarii, Rumunii i krajów bałtyckich”.

Klaus Eskildsen stwierdził również, iż w jego opinii, mimo licznej konkurencji, może być tylko lepiej i zeszłoroczne wyniki mogą być przynajmniej powtórzone lub lepsze. Firma chce nadal się rozwijać i inwestować w kolejne linie produkcyjne, dołączając do obecnie funkcjonującej kolejne dwie, na które w nowym zakładzie produkcyjnym jest miejsce. Firma chce być innowacyjna i systematycznie wprowadzać nowe produkty, co ma przyczynić się do rozwoju marki i rozpoznawalności na polskim rynku.

 

Źródło: copenhagen.trade.gov.pl
Fot: copenhagen.trade.gov.pl

0 0 580 23 lipca, 2015 Biznes, News Lipiec 23, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

Reklama

My na Twitterze

Reklama

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w duńskich realiach. Gdy przybyliśmy do Danii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Dania. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Kopenhagi i całej Danii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Danii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaDania.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.