Ambasador Steen Hommel w Opolu

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Popularne Newsy

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Video

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Ambasador Steen Hommel w Opolu
Posted by

Ambasador Steen Hommel w Opolu

Ambasador na Zjeździe Firm Rodzinnych w Opolu

 

27 listopada br. Ambasador Steen Hommel wziął udział w VIII Ogólnopolskim Zjeździe Firm Rodzinnych „u-Rodziny 2015”, który odbył się w Opolu. Zjazd jest wydarzeniem ukierunkowanym na integrację, wymianę doświadczeń i planowanie wspólnych przedsięwzięć.

Ambasador Danii był panelistą debaty „Odblokować przedsiębiorczość. Chcemy się porozumieć”.

Wydarzenie współorganizowały następujące urzędy i instytucje: Urząd Miasta Opola, Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, Centrum Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz domEXPO, Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, Park Naukowo-Technologiczny w Opolu.

Debata „Odblokować przedsiębiorczość. Chcemy się porozumieć”

Paneliści:

prof. Jerzy Hausner, b. wicepremier
Steen Hommel, ambasador Danii w Polsce
Małgorzata Różańska, Ministerstwo Finansów
prof. Andrzej Jacek Blikle, prezes zarządu IFR
Rafał Szafraniec, Dyrektor, firma doradcza KPMG w Polsce
Mariusz Pawlak, Lorek Pawlak Family Office
Andrzej Brzezina, Urząd Miasta w Krapkowicach

Moderacja:
Maciej Głogowski, TOK FM
Jac Jakubowski, IFR

Źródło: polen.um.dk
Fot: polen.um.dk

2 0 291 03 grudnia, 2015 Biznes, News, Wydarzenia 3 grudnia, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Pogoda

Przelicz waluty

Reklama

My na Twitterze

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w duńskich realiach. Gdy przybyliśmy do Danii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Dania. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Kopenhagi i całej Danii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Danii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaDania.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.