650 Polaków pracuje w liniach lotniczych Emirates

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Popularne Newsy

Nasze społeczności

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Video

Reklama

Nasi fani na Facebooku

650 Polaków pracuje w liniach lotniczych Emirates
Posted by

650 Polaków pracuje w liniach lotniczych Emirates

Linie Emirates zatrudniają już ponad 650 Polaków. Kolejne rekrutacje w sierpniu

Warszawa, 19 sierpnia 2015 r. – Ponad 650 Polaków, w tym 590 osób jako członkowie załogi pokładowej, pracuje już dla linii Emirates. Kolejne spotkania z kandydatami z Polski odbędą się w sierpniu. Dni Otwarte zaplanowano kolejno na 22 sierpnia w Warszawie oraz 28 sierpnia w Krakowie.

Załoga pokładowa Emirates to mieszanka 135 narodowości, do której należą osoby mówiące łącznie w ponad 55 językach. Jej wielokulturowość oddaje kosmopolityczny charakter Dubaju oraz stanowi wyróżnik przewoźnika na tle konkurencji.

Liczba pracowników personelu pokładowego Emirates wzrasta wraz z rozwojem floty i siatki połączeń przewoźnika. W kwietniu tego roku liczba członków załogi linii Emirates przekroczyła 20 tysięcy osób. To przełomowy moment w historii przewoźnika. W tym roku linie planują zatrudnić kolejne 5 tysięcy nowych pracowników personelu pokładowego.

Przewoźnik kontynuuje rekrutację również w Polsce, regularnie organizując spotkania dla kandydatów. Najbliższe Dni Otwarte odbędą się 22 sierpnia w Warszawie (godz. 9:00, hotel The Westin Warsaw, aleja Jana Pawła II 21) oraz 28 sierpnia w Krakowie (godz. 9:00, Radisson Blu Hotel, ul. Straszewskiego 17).

Potencjalni przyszli członkowie personelu pokładowego Emirates muszą mieć ukończone 21 lat, biegle znać język angielski w mowie i piśmie, posiadać co najmniej średnie wykształcenie, a także odpowiedni wzrost, umożliwiający sięgnięcie na wysokość 212 cm. Na spotkanie rekrutacyjne kandydaci powinni zabrać ze sobą CV w języku angielskim, a także aktualne zdjęcie. Istnieje również możliwość rejestracji online na stronie internetowej www.emirates.com/careers.

Linie Emirates otwierają przed swoimi pracownikami szerokie perspektywy zawodowe w międzynarodowej firmie. Oferujemy różnorodne możliwości rozwoju i awansu w hierarchii personelu pokładowego. Wielu pracowników, zaczynając w klasie ekonomicznej, zaledwie po 18 miesiącach pracuje już w klasie biznes, a niektórzy po około 5-6 latach zostają głównymi stewardami czy szefami personelu pokładowego – powiedziała Alison Ward, Wiceprezes Emirates ds. Rekrutacji.

Tylko w 2014 r. linie Emirates przeznaczyły 73 mln AED (ponad 78 mln zł) na szkolenia załogi, które ukończyło 4 280 nowo przyjętych członków personelu pokładowego, szkolonych od podstaw. Kurs odbyli również dotychczasowi członkowie załogi pokładowej. Aby zaspokoić duże zapotrzebowanie na szkolenia, ośrodek Emirates Aviation College-Crew Training działał w ostatnim roku przez 17 godzin dziennie, przeprowadzając 3 994 kursy trwające łącznie 245 262 dni.

Ponadto personel pokładowy przewoźnika otrzymuje pełny pakiet pracowniczy, na który składa się wiele darmowych świadczeń, takich jak zakwaterowanie w hotelu o wysokim standardzie w Dubaju, dojazd do pracy, ubezpieczenie, opieka lekarska i stomatologiczna oraz zniżki w centrach handlowych i rekreacyjnych w Dubaju. Dla wielu pracowników załogi Emirates ogromną zaletą są atrakcyjne ulgi na bilety dla rodzin, przyjaciół i dla nich samych – tym bardziej, że wciąż powiększana siatka połączeń linii umożliwia podróż do ponad 140 miast na sześciu kontynentach.

W 2014 r. do linii Emirates napłynęły za pośrednictwem Internetu 483 944 podania o pracę na ponad 2 tys. różnych stanowisk z ponad 227 krajów. Ponadto przewoźnik otrzymuje średnio 1,5 tys. zapytań w sprawie pracy na swoich stronach w portalach społecznościowych. Portal rekrutacyjny Grupy Emirates odwiedza każdego miesiąca ponad milion kandydatów z całego świata. Poszukują oni tam ofert pracy, ustawiają powiadomienia o interesujących ich ogłoszeniach, a także przesyłają dokumenty aplikacyjne.

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: infoWire.com

4 0 315 24 sierpnia, 2015 News, Praca Sierpień 24, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

Reklama

My na Twitterze

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w duńskich realiach. Gdy przybyliśmy do Danii napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Dania. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Kopenhagi i całej Danii. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Danii. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.


Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaDania.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.